czwartek, 29 września 2016

💅💅💅Czy warto kupić lakiery termiczne Neonail? 💅💅💅

Już nie raz wspominałam, że jestem zakochana w lakierach termicznych firmy Neonail. Zauroczyły mnie swoją przemianą i świetną współpracą.

O produkcie:
Lakier termiczny hybrydowy marki Neonail to produkt przeznaczony do profesjonalnej stylizacji paznokci. Posiada wyjątkową formułę, która pod wpływem różnicy temperatury otoczenia ( +/- 30°C ) zmienia kolor lakieru! Wzrost temperatury powoduje rozjaśnienie barwy a spadek jej przyciemnienie. Lakier pozwala na uzyskanie niesamowitego, stylowego manicure w dwóch kolorach, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas chłodnych wieczorów, jak i upalnych dni! Długie paznokcie potęgują widoczność efektu ombre.
Hybryda charakteryzuje się wyjątkowo wysoką trwałością-utrzymuje się minimum 2 tygodnie bez odpryśnięć i uszkodzeń. Zawiera bardzo dużą pigmentację koloru oraz wysoki połysk, trwający przez cały czas noszenia. Przyjemna konsystencja gwarantuje łatwość aplikacji. Nie pozostawia smug, jest wysoce odporny na uszkodzenia.
Opakowanie: Czarna buteleczka o pojemności 6ml wyróżnia się prostotą i oznakowaniem na trzonku pędzelka.
Pędzel: Płaski, giętki, elastyczny. Ułatwia malowanie, ponieważ dociera do każdego miejsca na najmniejszym paznokciu.
Konsystencja: Nie jest za gęsta ani za rzadka, nie spływa oraz nie kurczy się. Malowidło nie tworzy smug oraz nie odwarstwia się w buteleczce.
Pigmentacja: W przypadku termicznych hybryd, należy nałożyć od 2 do 3 warstw, aby osiągnąć pełne krycie.
Utwardzanie: Produkt zastyga w lampie LED (30sekund) lub UV (120sekund).
Wygląd ogólny: Nawet bez nałożenia topu, możemy zauważyć, że warstwa posiada wysoki połysk. Top oczywiście go uwydatnia i całość wygląda olśniewająco.
Trwałość: Podczas 3tygodniowego noszenia, nie zauważyłam odpryśnięć, starć czy innych niepożądanych właściwości. Produkt wygląda idealnie nawet po miesiącu, oczywiście jedynym minusem jest spory odrost.
Zmienność koloru: Kosmetyk faktycznie działa i już podczas najmniejszej zmiany temperatury, możemy zauważyć, że przemienia się odcień naszej stylizacji. 
Ściąganie: Osobiście wolę zetrzeć pozostałości, ale aceton również sobie radzi z usuwaniem.
Cena: 27-29zł
Dostępność: Sklepy kosmetyczne i internetowe.
Podsumowanie: Jestem z nich bardzo zadowolona, ponieważ budzą zainteresowanie. Nie są one jeszcze na tyle rozpowszechnione, dlatego też każdy zwraca na nie uwagę.
Bardzo dobrze się nam współpracuje i paznokcie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Na bank dokupię pozostałą trójkę, aby mieć całą serię.

Poznałyście może lakiery NeoNail?
Co o nich sądzicie?
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.