piątek, 9 września 2016

Masz cienkie włosy? Koniecznie musisz poznać maskę firmy Kallos!

Uważam, że firma Kallos za każdym razem wprowadza coraz lepszą maskę. Kosmetyki są niedrogie, a litrowa maska jest wybawieniem dla moich długich i gęstych włosów. Takie opakowanie starcza mi na 4-5miesięcy regularnego używania.
O produkcie:
Kallos Hair Mask Botin to upiększająca, odżywcza maska do włosów z Biotyną. Przeznaczona do pielęgnacji włosów cienkowłóknistych, słabych i pozbawionych blasku. Zapobiega łamaniu się włosów, sprawia, że są one zdrowsze, mocniejsze, bardziej gęste i lśniące. Maska uaktywnia procesy przemiany materii cebulek włosowych, sprzyja zdrowemu porostowiwłosów i chroni je przed przedwczesnym siwieniem.

Opakowanie może i nie jest poręczne, ale wygodnie wydobywa się z niego maskę.
Dość gęsta, biała maź nie spływa z pasm oraz nie sprawia problemów podczas zmywania. Nakładam ją zawsze na 10-20minut i za każdym razem widzę zadowalającą różnicę. Posiada delikatny, przyjemny zapach, lecz niestety nie jest wyczuwalny po wysuszeniu.
Moje włosy są cienkie i oklapnięte, ponieważ są ciężkie. Maska świetnie unosi je od nasady, sprawia, że są puszyste.
Są niezwykle gładkie oraz dociążone, tworzą błyszczącą taflę.
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego efektu, ponieważ maska jest niezawodna. Nie zauważyłam negatywnych wpływów, więc uważam, że jest warta uwagi.
Kosztuje niewiele, bo za litrowe opakowanie płacimy 10-12złotych. Można spotkać je w większości drogerii i sklepów internetowych.
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.