środa, 23 sierpnia 2017

Baza, która uratuje każdy złamany paznokieć. Mój must have Repair base od Nc Nails Company.

Dawniej, gdy złamałam paznokcia, byłam skazana na obcięcie reszty, ponieważ nie lubię, gdy płytka jest nierównej długości. Nigdy jednak nie zdecydowałam się na produkty, przy pomocy których mogę przedłużyć i naprawić złamanego pazurka, ponieważ obawiałam się trwałości.
Firma NC Nails Company przybyła mi na ratunek, postanowiłam zapomnieć o swoich obawach.
Za jakiś czas dodam również poradnik dla początkujących, którzy nie mają pojęcia jak zabrać się do współpracy z Repair Base.
O produkcie:
Repair Base to wyjątkowa baza o trwałości żelu. Mocna i bardzo twarda, idealna do przedłużania, rekonstrukcji naturalnej płytki i nie tylko! Dodatkowo praca z nim to czysta przyjemność, jest bardzo łatwy w opracowaniu.Baza o trwałości żelu. Mocna i bardzo twarda, idealna do przedłużania naturalnej płytki i nie tylko. Base Repair stworzymy naturalny Look paznokci, który razem z kolorem hybrydowym będzie utrzymywał się na płytce do 4 tygodni. Repair base posiada warstwę dyspersyjną (lepką), która wymaga przemycia cleanerem. Z łatwością usuniesz ją w acetonie.

Zalety produktu Base Repair:
- do przedłużania naturalnej płytki nawet do 5 mm
- aplikowany bezpośrednio na wytrawioną płytkę preparatem typu Primer (kwasowym) lub Ultra Bond (bezkwasowy)
- do zabezpieczenia paznokcia tworzący krzywą C
- bardzo łatwy w opracowaniu
- usuwany Removerem lub pilnikiem o gradacji 100/180
Opakowanie: Czarna buteleczka o pojemności 6 ml jest również dostępna w większej wersji, która mieści 11ml produktu. Szata graficzna jest prosta, a zarazem elegancka dzięki złotym elementom trzonka.

Pędzel: Włosie ma standardową długość, jest elastyczne. Pędzelek jest poręczny i z łatwością współpracuje z bazą.

Konsystencja: Repair Base posiada gęstą, przeźroczystą konsystencję, która nie spływa oraz nie zalewa skórek. Produkt świetnie trzyma się płytki, nie kurczy się i nie sprawia problemów podczas nakładania. Uważam, że jest to również produkt dla osób, które jak ja zaczęły przygodę z przedłużaniem paznokci.

Trwałość: Muszę przyznać, że produkt jest odporny na wszelkie uszkodzenia, uderzenia oraz prace domowe. Bardzo ładnie trzyma się na swoim miejscu aż do ściągnięcia.
Podczas "noszenia" Repair Base nie zapowietrza się, przez cały czas spisuje się idealnie.

Usuwanie: Producent zapewnia, że można usunąć ją przy pomocy acetonu, ja jednak jestem leniwcem i stawiam na sprawdzoną frezarkę.

Utwardzanie: Posiadam lampę LED 36W, więc dorobienie nowego paznokcia jest bardzo szybkie, ponieważ jedna warstwa utwardza się w ciągu 30 sekund. W UV czas ten przedłuża się do 2 minut.

Podsumowanie: Przy pomocy bazy można utworzyć krzywą C, która wygląda dobrze u osób z płaskimi pazurkami. Produkt po utwardzeniu jest bardzo twardy i nie wygina się nawet przy 5 mm przedłużeniu. Po nadaniu kształtu całość wygląda bardzo naturalnie, niemal jak zwykły paznokieć.
Uważam, że jest to bardzo dobry produkty, który uratuje każdy manicure.

Cena i dostępność: Duża wersja kosztuje 55 zł, mniejsza zaś 30 zł i można zakupić je na stronie Nc Nails Company.

Czego używacie do przedłużania i ratowania pazurków?
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.