sobota, 8 października 2016

💅💅Jak usunąć hybrydę z naszych paznokci?💅💅

Jak można pozbyć się lakieru hybrydowego z naszych paznokci? Istnieje kilka sposobów i korzystam z każdego z nich. Jeśli umiejętnie pozbędziemy się starego manicuru, mamy pewność, że nasze paznokcie nie ucierpią.
Aceton/Remover- najbardziej tradycyjny sposób. Wystarczy namoczyć wacik, przyłożyć go do płytki i owinąć folią, nałożyć klipsy i odczekać ok. 10-20minut. Następnie przy pomocy patyczka wystarczy usunąć pozostałości. Można także moczyć pazurki w miseczce, ale uprzedzam, że zapach zmywacza jest dość drażniący. Niestety minusem jest mocne przesuszenie skórek. Niekiedy trzeba również zmatowić top, ponieważ jest odporny na płyny. 
Pilniczek- jeśli nie masz płynu do usuwania, wystarczy złapać nasz zdzierak i ostrożnie ścierać kolejne warstwy. Małym minusem jest czas, ponieważ pomęczymy się około 20minut. Oczywiście trzeba też dobrać odpowiednią ziarnistość, by nie wyrządzić sobie krzywdy. Gdy nie miałam specjalnego urządzenie, właśnie ten sposób wybierałam najczęściej.
Frezarka- mój największy przyjaciel! Wystarczy 5minut, aby usunąć stare zdobienie! Należy jednak uważać, aby nie uszkodzić płytki zbyt mocnym ścieraniem.
Zapewne największą zaporą przed zakupem jest cena, która wynosi od 150zł w górę.
Możemy jednak dostać małą, poręczną maszynkę w sklepach kosmetycznych, lecz ta działa na baterie i ma mniejszą moc.

Który sposób wykorzystujecie i dlaczego?
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.