czwartek, 30 czerwca 2016

Tusz do rzęs, który się kocha albo nienawidzi. Recenzja 2000 Calorie Dramatic Volume.

Nigdy wcześniej nie miałam kosmetyków od Max Factor, ponieważ uważałam, że są drogie. Nie lubię przepłacać, poza tym zajmuję się sprawdzaniem tanich malowideł.
Na promocji w Rossmannie zauważyłam go za około 20zł i postanowiłam przetestować. Produkt ma swoich zwolenników, ale też wrogów.
Nie byłabym sobą, gdybym go nie użyła i opowiedziała o nim kilka słów.
Od producenta:
Max Factor 2000 Calorie jest tuszem super pogrubiającym, dzięki niemu możesz osiągnąć efekt fantastycznie pogrubionych rzęs.
Max Factor zapewnia pogrubienie aż do 300%! Mascara zawiera specjalnie dobrane polimery, dzięki którym odżywia i wzmacnia rzęsy. Max Factor 2000 Calorie jest bezzapachowy i hipoalergiczna co oznacza, że jego skład jest dobrany pod kątem zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych. Bardzo ważnym atutem tego tuszu jest dopuszczenie go do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Bardzo łatwo się go nakłada a w rezultacie otrzymujemy ślicznie wydłużone rzęsy (aż do 30%). Jego kolejnymi zaletami jest fakt, iż nie kruszy się i nie skleja rzęs. Przez wiele kobiet Max Factor 2000 Calorie uznawany jeden z najlepszych tuszy dostępnych na naszym rynku.
Cena: ok.30zł/9ml

Opakowanie nie wyróżnia się niczym szczególnym i pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi, gdyby nie promocja. Smukłe, czarne, poręczne, wykonane z dobrej jakości plastiku.
Mazidło posiada klasyczną szczoteczkę. Zwęża się ku końcowi, dzięki temu możemy dotrzeć do najmniejszej rzęski.
Nabiera się na nią odpowiednia ilość mascary i z łatwością manewruje. Rzęsiska są idealnie pokryte, rozdzielone i podkręcone. Pomalowane włoski nie tracą elastyczności i nie wyglądają jak pajęcze nóżki.
Tusz posiada przyjemną kremową konsystencję, która nie należy ani do mokrych, ani do suchych i gęstych.
Można go dostać w dwóch odcieniach, granatowym lub czarnym. Każdy z nich posiada genialną pigmentację i przyciemnia włoski.
Produkt urzekł mnie tym, że rzęsiska wyglądają naturalnie i są pięknie wywinięte. Już pierwsza warstwa daje ładny efekt.
Warto także wspomnieć o trwałości. Kosmetyk przez cały dzień wygląda "wyjściowo", nie kruszy się i nie podrażnia oczu.

Osobiście uważam, że jest to mascara godna polecenia. Spisała się na medal i wiem, że kupię go ponownie. Można go spotkać w niemal każdej drogerii oraz sklepie internetowym.
Ps na zdjęciu widnieje jedna warstwa.

Jestem ciekawa Waszej opinii.
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.