poniedziałek, 12 grudnia 2016

📺Kilka filmowych propozycji, które warto zobaczyć w chłodny, zimowy wieczór.📺 + Wyniki rozdania!


Telewizor już jakiś czas temu poszedł w odstawkę, a filmy oglądam wyłącznie na komputerze. Sama wiele razy szukałam ciekawych propozycji filmowych, więc postanowiłam napisać kilka słów o projekcjach, które polecam.

"Harry Potter cz.1-7"
Moja obowiązkowa pozycja. Uwielbiam świat czarodziejów i przynajmniej raz na kilka miesięcy muszę przypomnieć sobie jego historię.
Pewnie każdy już wie, że Harry stracił rodziców przez potężnego czarnoksiężnika. Przez wszystkie lata nauki w Hogwarcie musi zmagać się ze wzrastającym w siłę Voldemortem.
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
Historia dzieje się 70lat przed rozpoczęciem szkoły przez chłopca z blizną w kształcie błyskawicy.
Newt Scamander jest zafascynowany magicznymi stworzeniami. Postanawia wybrać się do Ameryki, gdzie poznaje środowisko miejscowych czarodziejów.
"Nie ma mowy!"
Hanna nie może pogodzić się ze śmiercią męża, który był słynnym piosenkarzem. Postanawia napisać o nim książki, a do pomocy zatrudnia nowojorskiego pisarza.
"Osobliwy dom Pani Perigrine"
Jacob udaje się do dziadka. Znajduje go ledwie żywego w ogrodzie a wokół dzieje się wiele zagadkowych rzeczy. Starszy mężczyzna prosi chłopaka, aby wybrał się do domu dziecka jej znajomej Pani Perigrine. Postanawia posłuchać słów dziadka i udaje się do miejsca, o którym opowiadał dziadziu. Cudowna, tajemnicza historia.
"Bridget Jones 3"
Życie szalonej Bridget zmienia się nie do poznania, ponieważ zachodzi w ciążę! Kto jest ojcem? Ona sama tego nie wie! Zdecydowanie jest to najlepsza część tej serii.
"Planeta Singli"
Ania umawia się na randkę przez internet, niestety jej tajemniczy partner nie dociera na miejsce. Poznaje jednak showmana Tomka, który proponuje jej udział w show, który ukazuje prawdziwe oblicze facetów.
"LOL"
Lola jest młodą dziewczyną, która zmaga się z problemami dorastania. Zostawia ją chłopak, a ona sama postanawia poszukać pocieszenia u najlepszego przyjaciela. Co z tego wyniknie? Na pewno nie obędzie się bez trudności.
"Słowo na M"
Komedia romantyczna opowiadająca o nieśmiałym Wallece, który poznaje Chantry. Przyjaźń z czasem zaczyna przekształcać się w miłość, jednak na przeszkodzie stoi chłopak dziewczyny.
"Całkiem zabawna historia"
Craig jest młodym chłopakiem, który cierpi na depresję. Dobrowolnie zapisuje się do szpitala psychiatrycznego, w którym poznaje wartościowych znajomych. Nastolatek ma szansę zacząć wszystko od nowa, w czym pomagają mu przyjaciele.
"I że cię nie opuszczę"
Leo wraz z żoną są poszkodowanymi w wyniku wypadku samochodowego. Jego ukochana traci pamięć i nie pamięta ostatnich, szczęśliwie spędzonych lat. Mąż za wszelką cenę stara się na nowo rozkochać kobietę.
"THE DUFF [#ta brzydka i gruba]"
Bianka zauważa, że jest wyśmiewana przez innych uczniów swojej szkoły. Posiada dwie piękne przyjaciółki, a ona jest uważana za najmniej urodziwą. Dziewczyna chce z tym walczyć, a historia pokazuje, że takie rzeczy dzieją się w niemal każdej szkole.
"Boska Florence"
Florence Foster Jenkins jest uznawana za najgorszą śpiewaczkę na świecie, lecz to nie przeszkadza jej w zostaniu sławną osobistością. Zdecydowanie wzbudza zainteresowanie innych, ponieważ każdy chce zobaczyć ją podczas występów w operze.
"Projektantka"
Myrtle "Tilly" Dunnage została wywieziona z miasta, kiedy była małą dziewczynką. Nie jest do końca świadoma zaistniałej sytuacji, więc po latach powraca do miasta i planuję zemstę na wszystkich, którzy przyczynili się do jej nieszczęścia.


Mam nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie i chętnie zobaczycie moje propozycje.

Wyniki rozdania możecie zobaczyć tutaj.
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.