czwartek, 23 marca 2017

🥛🍯 Hit czy kit? Jak sprawdzi się żel pod prysznic Oceania- mleko i miód. 🍯🥛

Od początku roku używałam wyłącznie olejków pod prysznic EcoLab, więc gdy produkt dobił dna, postanowiłam wypróbować żel Oceania. Kosmetyki są bardzo tanie, a do tego często pojawiają się nowe warianty zapachowe.
O produkcie:
Oczyszczające żele pod prysznic z linii Oceania w różnych wersjach zapachowych. Żel pod prysznic Oceania oparty jest na delikatnych środkach myjących. Formuła żelu dodatkowo wzbogacona została w ekstrakty roślinne. Zele doskonałe właściwości pielęgnujące, odżywcze i zmiękczające skórę, nadają jej miękkość i gładkość.
Żel umieszczony jest w 500 ml, przeźroczystym opakowaniu. Producent już jakiś czas temu zmienił szatę graficzną i chwała mu za to. Teraz butla wygląda schludnie i przyciąga wzrok osób, które lubią estetyczne zapakowane kosmetyki.
W środku znajduje się lejący żel o waniliowym odcieniu, który swoim zapachem przypomina mi przepyszny budyń. Jego aromat jest pewnie największym atutem. Wadą jest niestety słaba wydajność.
Produkt sam w sobie jest średni. Świetnie się pieni, dobrze myje i na tym koniec.
Nie wysusza, ale też nie nawilża. Można go spokojnie wykorzystać do kąpieli, ale nie jest to kosmetyk, który na długo zapada w pamięci. 
Żel jest naprawdę tani, ponieważ kosztuje w granicy 3 zł i jest dostępny w każdej Biedronce, więc każdy może go wypróbować na własnej skórze.
Jaką wersję zapachową miałyście już okazję wypróbować?
Która jest Waszą ulubioną?
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.