czwartek, 13 sierpnia 2015

Nie samymi kosmetykami żyje kobieta :)


Poza kosmetykami mam jeszcze jedną miłość,którą są książki. Czytam je nałogowo od romansów po fantastykę. Uwielbiam każdy rodzaj i fabułę. Zawsze znajdę dla siebie coś ciekawego :)

Z okazji urodzin zamówiłam kilka książek. Za całość zapłaciłam 60zł,więc super okazja patrząc na to,że mam 6 nowych książek :)

1.Ps. I love You. 
Pierw zobaczyłam film,który bardzo przypadł mi do gustu. Chciałam oczywiście przeczytać książkę :)

Zekranizowana powieść Cecelii Ahern z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych.
Holly i Gerry byli razem od dziecka, dokańczali swoje zdania i śmiali się nawet, gdy się kłócili. Bratnie dusze, które się odnalazły. Nikt nie potrafił sobie wyobrazić ich osobno. Dopóki nie stało się coś nieoczekiwanego. Śmierć Gerry'ego niszczy Holly. Lecz w dniu jej trzydziestych urodzin, Gerry do niej wraca. Zostawił jej kilka listów, które powoli wprowadzają Holly w jej nowe życie - bez niego. Każdy liścik kończy się podpisem "PS Kocham Cię".

2.Dziękuję za wspomnienia. 
Nigdy wcześniej nie słyszałam o niej,ale zapowiada się ciekawie.

Kolejna powieść autorki bestsellera "PS Kocham cię". Zaskakujący romans obyczajowy, łączący rzeczywistość i fantazję. Joyce, agentka nieruchomości z Dublina, odkrywa, że zna Paryż, w którym nigdy nie była i ma wiedzę z historii sztuki, którą się nigdy nie interesowała! Rozwiedziony Justin przyjeżdża do Irlandii, by wykładać dzieje architektury. Parę nieznajomych zaczyna łączyć coraz więcej zbiegów okoliczności... Czy można znać kogoś, kogo nigdy się nie spotkało? Lekka i krzepiąca opowieść o pokrewieństwie dusz, magii zbiegów okoliczności i oczywiście o miłości.

3.Błękitny dym.
Następna książka,której jestem mega ciekawa :)

Połączenie powieści obyczajowej, romansu i thrillera charakterystyczne dla Nory Roberts. Opowieść o kobiecie, która w imię miłości ma odwagę przeciwstawić się szaleńcowi terroryzującemu jej najbliższych Życie Reeny Hale naznaczył pożar rodzinnej pizzerii, który widziała jako jedenastolatka. Już wtedy postanowiła, że zostanie oficerem śledczym do spraw podpaleń. Ciężko pracuje, aby spełnić swoje marzenie. Ale pożary towarzyszą jej nie tylko w sferze zawodowej. Osoby bliskie Reenie nagle znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a zagrożenie ma zawsze związek z ogniem. Jest jeszcze ktoś, kogo fascynuje śmiercionośny żywioł…

4.Zakochać się

Losy Adama Basila i Christine Rose splatają się pewnej nocy, kiedy na dublińskim moście Christine powstrzymuje Adama przed popełnieniem samobójstwa. Zawierają szaloną umowę: Adam na zawsze zrezygnuje z samobójczych zamiarów, jeśli przed jego trzydziestymi piątymi urodzinami Christine zdoła go przekonać, że jednak warto żyć. Urodziny zbliżają się wielkimi krokami… Rozpoczyna się niezwykły wyścig z czasem, w którym główną nagrodą jest nie tylko życie, lecz także – a może przede wszystkim – miłość.

5,6 Zmierzch oraz Księżyc w nowiu.
Książki już zostały wydane chwilę temu,ale powoli przekonuję się do nich. Uwielbiam opowiadania o wampirach :) Film przypadł mi go gustu,więc obym się wciągnęła w czytanie :)

Lubicie czytać? :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.