sobota, 1 sierpnia 2015

Powrót do wspomnień

Sweet apple od YC. Na myśl przychodzi mi tylko jedno. Powrót do przeszłości,bieganie w krótkich spodenkach po sadzie dziadzia i zrywanie dojrzałych,pachnących jabłuszek. 

Wosk dostałam od siostry na imieniny. 

http://www.goodies.pl/woski-zapachowe/641-sweet-apple.html

Wakacje pod gruszą nie muszą być nudne! Wprost przeciwnie, bo – jeśli tylko damy się uwieść sielskim przyjemnościom – odkryjemy w nich masę fantastycznych atrakcji, które (być może) przegonią w rankingu urlopy spędzane pod egzotycznymi palmami. O tym, że sielski wypoczynek ma w sobie „to coś” przekonują nas zapachowi czarodzieje z Yankee Candle, którzy specjalnie na zbliżający się sezon letni przygotowali niesamowicie owocową i bardzo „naszą” pokusę. W wosku Sweet Apple znajdziemy całą słodycz anielskiego sadu. Sok wyciśnięty z dojrzałych, własnoręcznie zerwanych z drzewa jabłek nie ma sobie równych. Jego smak orzeźwia i przywodzi na myśl wakacyjne wspomnienia, a uroczy, zamknięty w tej wyjątkowej tarteletce zapach – pobudza do działania, koi nerwy i nastraja pozytywną energią.

Na samym początku nie wiedziałam czego się spodziewać,ponieważ zapach tarty był dość słabo wyczuwalny. Obawiałam się,że aromat nie będzie wyczuwalny. Po roztopieniu w kominku wszystko się zmienia. Zapach staje się intensywny i pozostaje w pokoju na bardzo długo. Roznosi się po całym domu oraz ucieka przez okno na zewnątrz. 
Aromat jabłuszka jest naturalny,lekko słodki z delikatną kwaskową nutką. Gdy zamykam oczy widzę obrany owoc pokrojony w plasterki. 
Wosk pachnie niczym skrzynka świeżo zebranych soczystych jabłek,które zostały zebrane z sadu dziadka.
Zapach nie jest duszący,wręcz przeciwnie. Jest rześki i przyjemny. Idealny na ciepłe dni.
Każdy wosk można kupić w sklepie http://www.goodies.pl/ lub stosikach z świecami YC <3

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.