poniedziałek, 1 maja 2017

💅Recenzja preparatu do usuwania suchych i nieestetycznych skórek firmy Delia.💅

Od zawsze mam problem z przerośniętymi skórkami, dlatego od kilkunastu miesięcy używałam cudeńka firmy Manhattan. Niestety nie mogę go już nigdzie dostać, więc w zamian zakupiłam prepart firmy Delia. W moim sklepie chemicznym kosztuje tylko 4,99 zł, w drogeriach internetowych zaś 6-9 zł.
O produkcie:
Przedstawiamy preparat do usuwania suchych i nieestetycznych skórek wokół paznokci. Żel dostatecznie zmiękcza skórki, aby mogły być łatwo usunięte bez efektu „wyrwania". Ponadto składniki nawilżające dbają o stan skóry po zabiegu usunięcia, dzięki czemu można cieszyć się gładkim i zdrowym wyglądem przez dłuższy czas. Preparat został wzbogacony o witaminy, które dogłębnie pielęgnują macierz paznokcia.
Sposób użycia: Preparat nałożyć na czystą i suchą skórę wokół paznokci. Poczekać chwilę i usunąć skórki za pomocą patyczka lub cążek.
Szata graficzna prezentuje się całkiem przyjemnie i przyciąga mój wzrok. Bardzo lubię preparaty, które mają pędzelek. Dzięki nim aplikacja kosmetyków pielęgnacyjnych do dłoni jest dziecinnie prosta i przyjemna. 11 ml szklana buteleczka zawiera biały, średniogęsty i bardzo wydajny płyn, który nie spływa z płytki paznokcia. Po upływie 4-5 minut wnika w głąb skóry.
Jak radzi sobie ze skórkami? Zdecydowanie je zmiękcza i pomaga opanować sytuację. Usuwam je przy pomocy frezarki, więc te są zlikwidowane w 100 %. Zdaje sobie jednak sprawę, że sam kosmetyk nie osiągnie tak wspaniałego efektu bez pomocy maszynki.
Plusem jest fakt, że mazidło fajnie nawilża okolice paznokcia, pozostawia je gładkie i miękkie. Nie muszę się nimi przejmować przez dłuższy czas.
Daję mu +4, ponieważ jest dobry, chociaż nie idealny.

Czego używacie do usuwania skórek?
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.