wtorek, 9 czerwca 2015

Przygotuj swoje stopy do lata! :)

Chyba nie muszę mówić,że stopy latem muszą być wypielęgnowane? Dzięki firmie Pumice moje stopy są gładkie i mięciutkie.

I.M.P.A. jest największym producentem pumeksu kosmetycznego w Polsce i jednym z liderów rynku światowego.
Dzięki doskonałej jakości produktów, elastycznej obsłudze i indywidualnym podejściu do klienta nasze produkty cieszą się popularnością i zaufaniem w ponad 35 krajach świata. 
Jakość naszych pumeksów wynika z ponad 35-letniego doświadczenia oraz ze starannego procesu badań i rozwoju naszych produktów.

Misja
Naszym celem jest dostarczenie klientom wyjątkowych produktów, wyprodukowanych zgodnie z najwyższymi światowymi standardami, za rozsądną i akceptowalną cenę.

Produkt
Nasz PUMEKS produkowany jest ze spienianego poliuretanu. Używamy surowców najwyższej jakości dostarczanych przez naszych długoletnich dostawców.

Know - How
Dzięki ponad 30-letniemu know - how, doświadczeń i prób stworzyliśmy PUMEKS, który jest doskonałą kombinacją twardości, elastyczności i ścierności oferującą wyjątkowe właściwości użytkowe.

Jakość
Wysoką jakość naszych produktów można rozpoznać przez jednolitą, homogeniczna strukturę naszego PUMEKSU. Nie ma w niej dziurek, ubytków, łezek, czy też innych nieregularności struktury. Dlatego nasze produkty oferują jednakowe właściwości użytkowe na całej powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej strukturze.
Co więcej, CAŁA nasza załoga pracuje w oddziale kontroli jakości, kreując środowisko nie tolerujące błędów.

Badania i Rozwój
W naszym programie badań i rozwoju bierze udział ponad 30 osób, które każdego dnia używają nasze produkty i informują nas o swoich doświadczeniach. 
Na potwierdzenie naszych słów posiadamy atest Państwowego Zakładu Higieny, potwierdzający braku zagrożenia dla zdrowia związanego z używaniem naszych produktów. 
Najważniejsze jest jednak satysfakcja naszych klientów. A ci nie mają żadnych zastrzeżeń do jakości naszych produktów.

Jak to działa ?
PUMEKS służy do usuwania zrogowaciałego naskórka, a także wszelkiego rodzaju trudno usuwalnych zabrudzeń z rąk i stóp.
Jego zastosowanie jest bardzo proste i polega na zwilżeniu powierzchni skóry gdzie PUMEKS będzie aplikowany, oraz pocieranie skóry PUMEKSEM na wybranej powierzchni.
W rezultacie tarcia, PUMEKS jednocześnie usuwa zrogowaciały naskórek jak i bród. Szybkość usuwania naskórka można regulować przez zwiększenie nacisku lub przyspieszenie ruchów.
Podczas procesu pocierania, dzięki właściwej strukturze PUMEKSU, komórki twardej skóry są usuwane przez małe, powoli się wykruszające, kawałeczki pumeksu. Potem wystarczy opłukać skórę i PUMEKS wodą aby je zmyć.

Dzięki temu procesowi nasz PUMEKS zawsze jest kolorowy, nie posiada nieprzyjemnego zapachu powodowanego przez rozkład komórek skóry zalegających w jego porach, a jego powierzchnia oferuje jednakowe właściwości użytkowe.
To jest główną przewagą naszego PUMEKSU nad naturalną skałą wulkaniczną, pumeksem szklanym, kamiennym, czy gipsowym które się mniej wykruszają i w zamian za niewiele wiekszą trwałość oferują o wiele mniejszy komfort higieniczny.

Rezultaty
Po zastosowani PUMEKSU dłonie i stopy będą gładkie, miękkie, delikatne i czyste. Ten efekt może być osiągnięty już po pierwszym użyciu.
Używanie PUMEKSU ogranicza użycie chemicznych detergentów, czyszczących płynów, a przez to przyczyniają się do ochrony Środowiska Naturalnego.
Nasz PUMEKS produkowany jest w różnych formach i kształtach jednak jego właściwości użytkowe są zawsze takie same i utrzymują się na tym samym wysokim poziomie.

Inne zastosowania
Dodatkowo proponujemy inne zastosowania naszego PUMEKSU. Może on być używany do:
1. czyszczenia szkła,
2. czyszczenia instalacji sanitarnych,
3. usuwania insektów z szyb samochodowych,
4. czyszczenia i polerowania: niklu, chromu, stali nierdzewnej,
5. usuwania patyny z miedzi, mosiądzu lub aluminium,
6. generalne mycie i czyszczenie trudno usuwalnych zanieczyszczeń.

Nasz PUMEKS nie rysuje żadnej z wymienionych powierzchni.

Dostałam pumeks w wielu wariantach. Najbardziej do gustu przypadł mi czarno niebieski. 
Jest miękki więc nie musimy bać się,że wyrządzimy sobie krzywdę.
Następnym plusem jest kształt oraz ładny wygląd. Od zawsze ścierak kojarzył mi się z szarą,nijaką kostką. Tym razem mamy do wyboru wiele wariantów kolorystycznych oraz możemy wybrać kształt,który Nas usatysfakcjonuje.
Do testów dostałam także proszek,który służy do masażu stóp oraz zrogowaciałej skóry.

Zapraszam do strony producenta :)
http://www.pumice.pl/index.php
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.